Poland

NEONET S.A.


ul. Nyska 48A,
50-505 Wrocław

Poland

 

 

Phone:+48 71 38-85-600, 601
Email:biuro(at)neonet.pl
Web:www.neonet.pl

 
Dla komfortu i satysfakcji naszych Klientów jesteśmy obecni w blisko 300 salonach na terenie całego kraju, a także w internecie. Dynamiczny rozwój sieci sprzedaży sprawia, że każdego dnia jesteśmy bliżej Klienta. NEONET jest firmą, posiadającą w swojej ofercie bogaty wachlarz produktów z branży: RTV, AGD, IT, akcesoria, multimedia.

 

W sklepach stacjonarnych prezentujemy najlepiej dobrane do potrzeb Klienta produkty, pozwalając na swobodny dostęp do oferowanego asortymentu, zapoznanie się z nim, a także skorzystanie z fachowej porady naszych profesjonalnych doradców. Dbamy o ciągłą dostępność oferowanego asortymentu, współpracując z największymi producentami w Polsce i na świecie.

Providing a comfortable shopping experience at more than 300 locations all over Poland as well as on the internet is our aim. Our network allows us to be close to the customer and to adapt the offers in store to the needs of the customers.

A smart selection of products combined with advice and service makes the Neonet retailers unique and competitive. 

 

By collaboration with all major industry partners in Poland Neonet offers a large selection of innovative products in the fields of consumer electronics, IT, multimedia and domestic appliances.